Оформлення списків літератури

Ми здійснюємо оформлення списків літератури та посилань до статей, монографій, дисертацій, дипломних робіт тощо згідно потрібних авторові стандартів.

Прийнятий в на пострадянському просторі стиль оформлення бібліографічних посилань – ДСТУ (ГОСТ), який у нас ще називають (не дуже вірно) ВАКовський стиль.

При оформленні публікацій у закордонних виданнях найчастіше використовується так званий «гарвардський стиль», або оформлення посилань згідно з угодами American Psychological Association (так званий «стиль APA»).

Вартість оформлення списків літератури та посилань залежить від їх кількості та ступеню терміновості замовлення.

Вартість оформлення одного бібліографічного посилання за нормального терміну роботи складає 5 грн.
У випадку необхідності перевірки фактичної наявності джерел та їх суттєвих елементів (кількість сторінок, видавництво тощо) вартість оформлення складає 9 грн/джерело.
Пошук літератури за непевними натяками типу “доповідь Петрова на семінарі в Естонії в 2015 році” з одночасним оформленням посилань — 15 грн/джерело українською чи російською мовою та 20 грн/джерело іноземною мовою.

Звичайна швидкість роботи — 40-50 джерел за добу. Можемо й скоріше, але це вже дорожче вийде: звертайтесь — домовимось!
При замовленні більше 300 джерел — 10% знижка.

Якщо Вам потрібне оформлення бібліографічних посилань за будь-яким іншим стилем – будь ласка, звертайтесь, – ми зможемо і це. 

Увага: у зв’язку з модернізацією сайта замовлення
тимчасово приймаються на e-mail: [email protected]

Comments are closed.