Правила користування послугами Наукового бюро

Особливість нашої роботи полягає у необхідності дізнаватися Ваші справжні ім’я та прізвище і зберігати їх певний час, що, згідно із законодавством деяких країн, відноситься до процедури збору та зберігання персональних даних. Тому ми не можемо надати Вам будь-яку послугу, доки не отримаємо від Вас «згоду на обробку персональних даних».
Будь-які Ваші дані, від імені до останнього ключового слова у замовленні, за будь-яких обставин не будуть надаватися нами будь-якій третій стороні.
Оскільки спілкування з Вами передбачає користування електронною поштою, правила нашого ресурсу передбачають також Вашу згоду на те, що ми будемо надсилати Вам листи з результатами Ваших замовлень.
Насамкінець, в міру розширення кола наших послуг ми хотіли б повідомляти Вам про це електронною поштою і для цього нам також потрібна Ваша згода. Співробітники бюро завжди намагаються якнайкраще та в найстисліший термін виконати будь-яке замовлення в межах компетенції бюро. Водночас результатами праці бюро замовник користується на власний ризик.
Сукупний обсяг матеріальних претензій будь-якої особи до бюро з приводу будь-яких можливих та неможливих моральних чи матеріальних збитків(претензій) не може перевищувати еквіваленту 10 центів США в національній валюті.

Отже, на будь-якій сторінці замовлення тієї чи іншої послуги є місце для галочки про Ваше погодження з нашими Правилами, яку Ви маєте ввімкнути. Її ввімкнення означатиме, що Ви надаєте згоду на обробку нами вказаних вище Ваших персональних даних та на надсилання Вам наших електронних листів, а також погоджуєтесь із рештою правил роботи нашого Бюро, викладених на даній сторінці.

Comments are closed.